TPD'nin Yeni Başkanı Belli Oldu

Türk Psikologlar Derneği’nin Ankara’da gerçekleşen 35. Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün saat 17.00 itibariyle sonlandı. Yapılan oylama sonucunda Okan Cem Çırakoğlu Türk Psikologlar Derneği Genel Başkanı olmuştur. Psikoloji Ağı olarak, kendisine görevinde başarılar diliyoruz; ve biz psikoloji alanı üyelerinin sorunlarına ivedi ve sağlam çözümler isteminde bulunuyoruz. Kötüye kullanımların yaşanmadığı, meslek saygınlığının korunduğu, emeklerimizin karşılığının alındığı, alan...

Türk Psikologlar Derneği’nin Ankara’da gerçekleşen 35. Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün saat 17.00 itibariyle sonlandı. Yapılan oylama sonucunda Okan Cem Çırakoğlu Türk Psikologlar Derneği Genel Başkanı olmuştur.Psikoloji Ağı olarak, kendisine görevinde başarılar diliyoruz; ve biz psikoloji alanı üyelerinin sorunlarına ivedi ve sağlam çözümler isteminde bulunuyoruz.

Kötüye kullanımların yaşanmadığı, meslek saygınlığının korunduğu, emeklerimizin karşılığının alındığı, alan dışından sarkıntılıkların ve saldırıların savuşturulduğu ve gelecek kaygılarının dindiği bir ortam dileğiyle.

 Psikoloji Ağı


Özgeçmiş

Adı Soyadı: Okan Cem Çırakoğlu
Doğum Tarihi: 17 Eylül 1973
Unvanı: Doç. Dr.
Yabancı Dil: İngilizce (TOEFL:91, IELTS:6.5)

Öğrenim Durumu:

  Derece  Alan/Bölüm  Üniversite   Yıl
  Lisans  Psikoloji  Orta Doğu Teknik Üniversitesi   1996
  Y. Lisans  Klinik Psikoloji  Orta Doğu Teknik Üniversitesi   1999
  Doktora  Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik  Orta Doğu Teknik Üniversitesi   2006
  Doçentlik  Uygulamalı Psikoloji  Üniversiteler Arası Kurul   2015


Ayrıntılı Özgeçmiş

İlgini çekebilir:  YÖK Anadolu'da Vakıf Üniversitesi Kurmayı Kolaylaştırdı

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir