Uzman Ağı
Özgeçmiş Paneli

Uzman Ağına yapmış olduğunuz başvurunuzu takip edebilirsiniz. Onaylanmaması durumunda, eski başvurunuzu silebilir ya da silmeden başka bir başvuru oluşturabilirsiniz.

SVG Illustration

Yüklemiş olduğunuz “E-Devlet Yükseköğretim Mezun Belgeniz” ve profil bilgileriniz kontrol edildikten sonra otomatik olarak listelemelerde görünür olacaksınız.

E-Devlet belgenizi “https://www.turkiye.gov.tr/yuksekogretim-mezun-belgesi-sorgulama” adresinden “Belge Oluştur” bölümünden “.PDF” biçiminde indirerek temin edebilirsiniz. (E-Devlet belgemi nasıl temin edeceğim?)

*Uzman Ağı’na yalnızca; psikoloji, psikolojik danışmanlık ve psikiyatri eğitimi olanlar kayıt olabilir. E-Devlet belgesi bulunmayan başvurular iptal edilecektir.
**Özgeçmişte uygulayıcısı olduğu belirtilen yöntemlere (Ör. psikoterapi, testler) ilişkin kursların “Ek Eğitimler” bölümüne belgeleriyle birlikte eklenmesi gerekmektedir. Bir eğitim olmayan, yalnızca dinleyici olarak katılınan etkinliklerin veya seminerlerin “Katılımcı Belge”leri eklenmemelidir.
***Yalan beyanda bulunduğu saptanan kişiler süresiz olarak engellenecek ve kara listeye alınacaktır.

Yayımlanmış özgeçmişiniz varsa üzerinde düzenleme yapabilirsiniz, lütfen aynı özgeçmişi birden çok kez eklemeyiniz. Eğer kurum sahibi iseniz, birden çok uzmanınız için özgeçmiş ekleyebilirsiniz.

Kurum kaydet

Danışmanlık merkezinizi ya da şirketinizi kurum veritabanına ekleyebilirsiniz. Çalışanları tanımlayabilirsiniz.

Kurum Paneli
Image

İlan paylaş

Gönüllü psikolojik destek duyurusu, stajyer arayışınız, araştırmanıza ilişkin ihtiyaçlar için açık ilanlar paylaşabilirsiniz.

İlan Paneli
Image