Uzman Ağı
Özgeçmiş Paneli

Eğer meslek profesyoneli iseniz Uzman Ağına yapmış olduğunuz başvurunuzu buradan takip edebilirsiniz.

SVG Illustration

Bilgilendirme

Bu sayfadan Uzman Ağına kayıt oluşturabilirsiniz. Onaylanan profilinizi düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz ya da gerekli gördüğünüzde gizleyebilirsiniz.

Yüklemiş olduğunuz “E-Devlet Yükseköğretim Mezun Belgeniz” ve profil bilgileriniz kontrol edildikten sonra otomatik olarak listelemelerde görünür olacaksınız.

E-Devlet belgelerinizi “https://www.turkiye.gov.tr/yuksekogretim-mezun-belgesi-sorgulama” adresinden “Belge Oluştur” bölümünden “.PDF” biçiminde indirerek temin edebilirsiniz. (E-Devlet belgemi nasıl temin edeceğim?)

*Uzman Ağı’na yalnızca; psikoloji, psikolojik danışmanlık ve psikiyatri eğitimi olanlar kayıt olabilir. E-Devlet Lisans belgesi bulunmayan başvurular iptal edilecektir. Tercihe bağlı olarak yüklenebilen E-Devlet Yüksek Lisans ya da Doktora belgesi bulunmayan başvurulara ise uzmanlık unvanları verilmeyecektir (Lisans mezuniyetlerinden kazandıkları unvan geçerli sayılacaktır).
**Özgeçmişte uygulayıcısı olduğu belirtilen yöntemlere (Ör. psikoterapi, testler) ilişkin kursların “Ek Eğitimler” bölümüne belgeleriyle birlikte eklenmesi gerekmektedir, aksi takdirde psikoterapist gibi unvanlar sayılmayacaktır ya da kimi bilgiler profilden silinecektir. Bir eğitim olmayan, yalnızca dinleyici olarak katılınan etkinliklerin veya seminerlerin “Katılımcı Belge”leri eklenmemelidir.
***Yalan beyanda bulunduğu saptanan kişiler süresiz olarak engellenecek ve kara listeye alınacaktır.


Özgeçmişiniz

Yayımlanmış özgeçmişiniz varsa üzerinde düzenleme yapabilirsiniz, lütfen aynı özgeçmişi birden çok kez eklemeyiniz. Eğer kurum sahibi iseniz, birden çok uzmanınız için özgeçmiş ekleyebilirsiniz.


Başvuru süreci nasıl işliyor?

  • Uzman Ağına Katıl‘a tıklayın ve profil (özgeçmiş) bilgilerinizi doldurun.
  • Görüntüle‘ye tıklayıp profilinizi gözden geçirin.
  • Özgeçmişi Gönder‘e tıklayıp denetime gönderin.
  • Bir süre onaylanması için bekleyin. Bu sırada doğrulama amacıyla sizi arayabiliriz!
  • Onaylandığında bilgilendirici bir e-posta alacaksınız.
  • Tebrikler! Profesyonel profiliniz yayımlandı!
  • Profesyonel profil linkinizi artık her yerde paylaşabilirsiniz.
  • Kariyerinizde ilerledikçe profilinizi güncellemeyi unutmayın.

Kurum kaydet

Danışmanlık merkezinizi ya da şirketinizi kurum veritabanına ekleyebilirsiniz. Çalışanları tanımlayabilirsiniz.

Kurum Paneli
Image

İlan paylaş

Gönüllü psikolojik destek duyurusu (yalnızca kurumsal projeler), stajyer arayışınız, araştırmanıza ilişkin ihtiyaçlar için açık ilanlar paylaşabilirsiniz.

İlan Paneli
Image

Yazılarınızı yayımlayabiliriz!

Psikoloji alanında eğitim almış herkes siteye üye olarak içerik sağlayıcısı olabilir. Araştırmasını, ödevlerini, bitirme projesini, derlemesini, staj deneyimlerini ve her tür üretimini paylaşarak kendini öne çıkarma fırsatı yakalayabilir.