PsychologyTALKS – Romantik İlişki, Aşk ve Şiddet

“PsychologyTALKS – Romantik İlişki, Aşk ve Şiddet”

Prof.Dr. Öget Öktem Tanör, Prof. Dr. Oğuz Polat, Prof. Dr. Gökhan Oral, Psikiyatr Dr. Murat Dokur, Uzm. Klinik Psikolog Ersin Bayramkaya ve Dr. Norman Cotterell’in (Video Konferans – Simültane Çeviri) katılımıyla 10 Mart’da sizlerle.


Romantik İlişki, Aşk ve Şiddet temasıyla birbirinden kıymetli konuşmacıları ağırlayacağımız PsychologyTALKS’un bu etkinliğine özel bir anlam atfediyoruz. Bu çalışmada romantik ilişkileri anlamaya çalışırken birçok farklı açık değerlendirmeler yapacağız; yalnız bunun ötesinde neyin aşk ve sevgi olmadığından emin bir dille konuşuyor olacağız. Sevgi kisvesi altında kadına yöneltilen şiddeti, siz değerli katılımcılarımızla açıkça tartışmayı bu etkinlik için amaç edinmiş bulunmaktayız. Sağlıklı birlikteliklerle birlikte bireysel yıkımları içeren etkinliğimiz ilgi duyan herkese açıktır. Gün boyu devam edecek çalışma katılım belgelidir.

Bilişisel Davranışçı Terapi’nin öncülerinden kabul edilen Prof. Dr. Aaron T. Beck’in kurduğu Beck Institute for Cognitive Behavior Therapy’nin Klinik Koordinatörü Dr. Norman COTTERELL ile yapacağımız video konferansta (Simültane Çeviri) ”CBT for Love and Anger” temasını işliyor olacağız.

Yer: Cemil candaş Kent Kültür Merkezi, Şişli/İSTANBUL
Saat: 12:00- 19:00

Bir yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir