Psikoloji Ağı İçerik Yayın Süreci

Psikoloji Ağı’nda yayınlanan içerikler editörlerimiz tarafından 3 farklı denetimden geçiriliyor. Sadece Psikoloji & PDR lisans veya doktora eğitimi almış kişilerin içerikleri yayınlanan Psikoloji Ağı’nda sizler de ödevlerinizi, bitirme projenizi, araştırmanızı, derlemenizi, staj deneyimlerinizi ve her tür üretiminizi herkesle paylaşarak kendini öne çıkarma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İçerikler düzenlenirken, Psikoloji Ağı Yayın İlkeleri ve Psikoloji Ağı Yazım Biçimi dikkate alınmaktadır.


İlk Denetim

Psikoloji Ağı’nda sadece Psikoloji ve PDR eğitimi alan, almış kişilerin içerikleri yayımlanmaktadır. Gelen içerikler öncelikle ilk editörümüz tarafından intihal (aşırma) denetiminden geçmektedir. Ardından Psikoloji Ağı Yazım Biçimine uygun düzenlemeler yapılarak ikinci editöre iletilmektedir.

Psikoloji Ağı İçerik 1. Denetim

İkinci Denetim

İçerik, ilk denetimin ardından yazım (imla) düzenlemeleri yapılarak ikinci kez intihal (aşırma) denetiminden geçirilmektedir. Bu sürecin sonunda yazara dönüş sağlanarak düzeltmesi gereken kısımlar iletilmektedir.

Psikoloji Ağı İçerik 2. Denetim

Son Denetim

Yazar, kendisine iletilen birçok görsel arasından beğendiğini seçtikten sonra SEO ve okunabilirlik düzenlemeleri yapılır. Ardından editörler tekrar yazım (imla) ve biçim kontrolü yaparak içeriği yayım sırasına alır.

Psikoloji Ağı İçerik Son Denetim

ve YAYIN!

Psikoloji Ağı İçerik Yayın
Yayıma hazır olan içerik Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve Facebook Psikoloji Ağı gruplarında paylaşılmaktadır.

Tüm bu yayın sürecini gerçekleştiren editörlerimizi ve sürekli yazarlarımızı görmek için:
Takım Arkadaşlarımız

Bir yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir