Psikoloji Ağı Canlı Söyleşi Etkinliği

Psikoloji Ağı olarak ilk etkinliğimizi duyurmaktan büyük mutluluk ve heyecan duymaktayız. Alana nitelikli içerikler kazandırma misyonuyla başlattığımız projemize yeni bir adım ekleyerek Psikoloji Ağı Canlı Söyleşi ile ilk etkinlik adımımızı atıyoruz.

Etkinliklerimize ilk olarak Canlı Söyleşi konsepti ile başlıyoruz. Bu konsept, alanda yetkin psikologların konuk olacağı deneyim ve bilgilerini aktaracağı, dinleyicilerin aktif rol alacağı ve sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanacak şekilde planlanmıştır.

İlk konuklarımız Uzman Klinik Psikolog Serdar VATANSEVER ve Psikolog Ferhat AYDIN olacak.

İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nün ev sahipliğinde İKÜ Önder Öztunalı Konferans Salonunda gerçekleşecek olan etkinlik ücretsiz olup katılım kontenjanla sınırlıdır.

Katılım için kayıt formunu doldurmak zorunlu olmadığı gibi kontenjan sınırlı olduğundan kayıt formunu dolduran katılımcılara öncelik tanınacaktır.

Konuk Özgeçmişleri: Serdar VATANSEVER – Özgeçmiş  /  Ferhat Aydın – Özgeçmiş

Etkinlik Tarihi: 11 Aralık 2017 – Pazartesi
Etkinlik Mekanı: İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi – Önder Öztunalı Konferans Salonu ( Yol tarifi için aşağıdaki haritayı kullanabilirsiniz.)
Etkinlik Konukları: Uzm. Klinik Psikolog Serdar VATANSEVER (TRT 1 “Bir Yastıkta Kocayalım” Programı Aile Danışmanı) ve Psikolog Ferhat AYDIN (Bar Psikoloğu)

Bir yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir