Öget Öktem'e Bilim ve Hizmet Ödülü

Nöropsikoloji Derneği’nce yayımlanan duyuru metni:    “Türk Nöroloji Derneği tarafından her yıl Nöroloji alanında bilimsel araştırmalarıyla bilime evrensel düzeyde önemli katkılarda bulunmuş, bilim insanları yetiştirmiş, bilimsel kurum ve kuruluşlar kurmuş veya kurulmasında önemli ölçüde katkıda bulunmuş, ülkemizde Nöroloji bilim ve teknolojisinin gelişmesinde üstün hizmetleri bulunmuş olan bilim insanlarına “Bilim ve Hizmet Ödülü” verilmektedir. Bu yıl...

Nöropsikoloji Derneği’nce yayımlanan duyuru metni:

   “Türk Nöroloji Derneği tarafından her yıl Nöroloji alanında bilimsel araştırmalarıyla bilime evrensel düzeyde önemli katkılarda bulunmuş, bilim insanları yetiştirmiş, bilimsel kurum ve kuruluşlar kurmuş veya kurulmasında önemli ölçüde katkıda bulunmuş, ülkemizde Nöroloji bilim ve teknolojisinin gelişmesinde üstün hizmetleri bulunmuş olan bilim insanlarına “Bilim ve Hizmet Ödülü” verilmektedir.

Bu yıl ki Bilim ve Hizmet Ödülü’ne Türk Nöroloji Derneği tarafından Dernek Başkanımız Sayın Prof. Dr. Öget ÖKTEM layık görülmüştür. Bu onursal ödülün bir özelliği olarak ödül ilk kez nörolog olmayan bir bilim insanına, nöropsikolog Öget Öktem’e verilmiştir.”

Ödül 22 Temmuz 2018 tarihinde “Beyin Sağlığı için Temiz Hava” temalı bilimsel programda takdim edilecektir. Program ücretsiz olup tüm ilgililere açıktır.

Program hakkında bilgi için: https://www.psikolojiagi.com/event/dunya-beyin-gunu/

İlgini çekebilir:  TODAP'tan "Eşcinsellik Üzerine" Kitabıyla İlgili Bilgilendirme

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir