Adli Psikoloji | Psikoloji Ağı Uzmanlık Serisi#1

"Adli Psikoloji", psikolojideki lisans üstü uzmanlık yönelimleriyle ilgili, farklı kesimleri buluşturan kısa belgesel serisinin ilkidir. Adli psikoloji alanının çalışma kapsamı, eğitim programı ve güncel sorunlarını içeren bu video aracılığıyla, lisans öğrencilerinin ve halkın bilgilendirilmesi amaçlanmaktadır.

Adli Psikoloji“, psikolojideki lisans üstü uzmanlık yönelimleriyle ilgili, farklı kesimleri buluşturan kısa belgesel serisinin ilkidir. Adli psikoloji alanının çalışma kapsamı, eğitim programı ve güncel sorunlarını içeren bu video aracılığıyla, lisans öğrencilerinin ve halkın bilgilendirilmesi amaçlanmaktadır. Videonun odağını; adli psikoloji alanına girmeyi hedefleyen bir lisans öğrencisi, adli psikoloji yüksek lisansı yapan bir öğrenci ve bir adli psikolog oluşturmaktadır.

Uzmanlık Serisi gibi bilgilendirici içeriklerle; psikoloji ve psikolojik danışmanlık alanlarının öz kaynakları kullanılarak, alan içi sorunlara çözüm aranmaktadır.

*Görüşülenler: -Belgin Kanat (Psikoloji Öğrencisi), -Betül Kayıcı (Psikolog, Adli Psikoloji Öğrencisi), -Fatma Durmuş (Adli Psikolog)

**Çekim, kurgu ve düzenlemede emeği geçenler: 11:46

İlgini çekebilir:  Sudaki Ördekler: Instagram Mutluluğu

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir