Örnek Bireysel Dilekçeler

21.07.2020 tarihinde ön bilgi amaçlı paylaşıldığı ilan edilen 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nda İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nin yeni açılan lisans ve ön lisans programları duyurulmuş ve bu programlar arasında psikoloji lisans programına da yer verilmiştir. İstanbul Üniversitesi Açık ve...

21.07.2020 tarihinde ön bilgi amaçlı paylaşıldığı ilan edilen 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nda İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nin yeni açılan lisans ve ön lisans programları duyurulmuş ve bu programlar arasında psikoloji lisans programına da yer verilmiştir.
İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bünyesinde psikoloji açık öğretim lisans programı kurulması kararının geri alınması talebiyle İstanbul Üniversitesi Rektörlüğüne, Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne ve YÖK’e sunulmak üzere Türk Psikologlar Derneği tarafından hazırlanan ve Psikoloji Ağı tarafından güncellenen bireysel dilekçe örneğine aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.
DİKKAT: Dilekçenin kişisel hanelerini doldurup imzaladıktan sonra ilgili kurumlarla aynı ilde yaşayan başvurucular, kurumlara bizzat başvurarak gelen evrak kayıt numarası almalı; posta kanalını tercih edecek başvurucular ise PTT kanalıyla APS ya da PTT Kargo takip numarası alarak gönderim yapmalıdır.
Yalnızca ıslak imzalı dilekçe gönderilmeli; kurumlara elektronik posta iletimi yapılmamalıdır.
 

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğüne gönderilecek dilekçe için TIKLAYINIZ.

Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne gönderilecek dilekçe için TIKLAYINIZ.

YÖK’e gönderilecek dilekçe için TIKLAYINIZ.

İlgini çekebilir:  Zaman ve İnsan

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.