Million Loves In Me (Film Önerisi)

Gerçek ve yaşanmış bir davadan esinlenerek filme alınan Million Loves In Me obsesif- kompülsif bir anne ve kızının yaşadıklarını ele alıyor. Saplantılı bir hayat yaşayan, parayla her şeyin çözülebileceğine inanmış ve sürekli evcil hayvan sahiplenen anne ve kızının apartmanlarındaki gazeteci gencin ne yaptıklarını araştırmaya başlamasıyla olaylar gelişiyor. Film boyunca seyirciye farklı duyguları bir arada yaşatmak istenmiş...

Gerçek ve yaşanmış bir davadan esinlenerek filme alınan Million Loves In Me obsesif- kompülsif bir anne ve kızının yaşadıklarını ele alıyor. Saplantılı bir hayat yaşayan, parayla her şeyin çözülebileceğine inanmış ve sürekli evcil hayvan sahiplenen anne ve kızının apartmanlarındaki gazeteci gencin ne yaptıklarını araştırmaya başlamasıyla olaylar gelişiyor.

Film boyunca seyirciye farklı duyguları bir arada yaşatmak istenmiş ve olaylar trajikomik bir şekilde aktarılmış. Sürpriz sonuyla da insanı hayli şaşırtmakta. Film sayesinde geçmişte yaşanmış trajik olayların kişide nasıl bir iz bıraktığını da tekrar görmüş oluyoruz.

Sevgi, güç,saplantı ve takıntılar… Anne-kızın geçmişte yaşadığı ve halihazırdaki hayatına yön veren travmalar. Dünyanın farklı yerlerindeki festivallerde 100’e yakın ödül almış bu filmi izlemenizi tavsiye ederim.

Vizyon Tarihi: 24 Mayıs 2018 (1s 48dk)

Yönetmen: Sampson Yuen

Oyuncular: John Y., Koon-Lan Law, Wilson Lee.

Tür: Dram

Ülke: Malezya

İlgini çekebilir:  Tehlikeli İlişki (A Dangerous Method) (Film Önerisi)

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir