"Bugün Aslında Dündü" Film Analizi Etkinliği

Psikoloji Ağı olarak alana nitelikli içerikler kazandırma misyonuyla başlattığımız projemize yeni bir etkinlik daha ekleyerek 28 Nisan Pazar günü Psikiyatr ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Özgür Öğütcen ile birlikte Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezinde bir Film Analizi etkinliği gerçekleştirdik. Katılımcılarla birlikte izlendikten sonra analizi gerçekleştirilen “Bugün Aslında Dündü (Groundhog Day)” filmi; “Bir hava durumu spikeri...

Psikoloji Ağı olarak alana nitelikli içerikler kazandırma misyonuyla başlattığımız projemize yeni bir etkinlik daha ekleyerek 28 Nisan Pazar günü Psikiyatr ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Özgür Öğütcen ile birlikte Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezinde bir Film Analizi etkinliği gerçekleştirdik.

Katılımcılarla birlikte izlendikten sonra analizi gerçekleştirilen “Bugün Aslında Dündü (Groundhog Day)” filmi; “Bir hava durumu spikeri olan Phil Connors’un yapımcısı ve kameramanı ile birlikte gittiği Pennsylvania’daki Punxsutawney kasabasındaki geleneksel Groundhog Day şenliklerinde açıklanamayan bir şekilde her gün aynı güne uyanmasını” konu almaktadır.

Sayın Özgür Öğütcen’e ve etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ederiz. ?

İlgini çekebilir:  Üsküdar Üniversitesi İlk Psikoloji Günlerini Düzenledi

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir