Photo

Deniz Saglam Van de Laar

  • Hollanda / Schijndel
  • Jan 2023'den beri
svgIcon
₺1000 Ort. Ücret

Hakkında

Danışanlarımın emanet ettiği her bilgi, gizlilik prensibiyle, titizlikle korunur. Sizde kendinizi daha yakından tanımak isterseniz, gelin tanışalım...

Diller

Türkçe - Anadil İngilizce - C1 Felemenkçe - B2 Almanca - A2

Belgeler

Unvanı: Psikolog & Psikoterapist

Uzman Hakkında

Psikolog Deniz S. Van De Laar İstanbul MEF Üniversitesi 4 yıllık (ingilizce) Psikoloji Bölümünü 3 yılda ve onur derecesi ile tamamlamıştır.

Kişinin psikolojik sorunları ile ilişkili ya da onları sürdüren düşünce, duygu ve davranışlarını hedef alarak iyileşme sağlamayı amaçlayan bir psikoterapi ekolü olan Cognitive and Behavioral Therapy (Bilişsel ve Davranışçı Terapi (BDT) /(CBT) uygulayıcı eğitimi DATEM Davranış Araştırmaları ve Terapileri Merkezinden, Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’ndan almıştır.

Klinik Hipnoz Akademisi bünyesinde Dr. Haluk Alan ve Dr. Sinan Güzel tarafından verilen İçsel Bilge Terapi (İBT) eğitimini ve süpervizyonunu başarı ile tamamlamıştır. Geleneksel, örf ve adetlerin çeşitliliğine göre adapte edilebilen bir yöntem olan iBT eğitimi, kültür ve inançlara hassas çözümler sunulmasını sağlamaktadır.

Kariyerine yurtdışında devam etmektedir. Hollanda’da hem eğitim hayatına devam etmekte, hem de Hollanda’daki kendi ofisinde danışan kabul etmektedir. Türkçe, ingilizce dil seçenekleriyle danışanlarına hizmet vermektedir.

Eğitim

  • M

    Psikoloji

    • MEF Üniversitesi
    • 12.08.2017 / 29.06.2020