Photo

Çiçek Elif Bozkurt

  • İstanbul Kadıköy
  • Dec 2021'den beri
svgIcon
₺150 Ort. Ücret
svgIcon
1 Deneyim (Yıl)

Hakkında

İstanbul Üniversitesi, Psikoloji. Sürekli değişim içindeki bu dünyada ebeveyn olmak zor bir süreç bu süreçte ebeveynlerin yanında olmak ve çocuklarını sağlıklı yetiştirme çabalarına ortak olmak isterim.

Diller

İngilizce - Orta Fransızca - Başlangıç

Belgeler

Unvanı: Psikolog

Uzman Hakkında

İstanbul Üni. Psikoloji’yi seçmekteki amacım her zaman çocuklara yönelik projelerin içinde yer almak istememdi. Bu amaçla da gönüllülük tercihlerimi de çocuk merkezli derneklerden yana yaptım.
Çocuk kitaplarının sıkı takipçisi ve okuyucusuyum. Özellikle çocukların doğa ile olan iletişiminin kopmaması taraftarıyım. Bu nedenle de doğa ile ilişkilerini besleyen etkinlikleri, kitapları danışanlarıma öneririm.
Daha önce çocuklara yönelik test ve resim analizi eğitimlerine katıldım. AGTE, Goodenough ve Frosting gibi yaygın kullanılan objektif gelişim testlerinin eğitimlerine katıldım. Bunların dışında yetişkin- çocuk klinik ilk görüşme eğitimini tamamladım. Bunların dışında belli konularda çocuklarla grup etkinlikleri ya da ailelere bilgilendirici eğitimler planlanabilir. Gelişen dünyada çocukların merak alanlarının kıymetli olduğunu aynı zamanda doğa ile kurdukları ilişkinin de çok önemli olduğunu düşüyorum bu yüzden özellikle bu alanlarda çocukların gelişimini destekleyici etkinliklere çalışmamda yer vereceğim.

Eğitim

  • İ

    Psikoloji

    • İstanbul Üniversitesi
    • 2016-2020