University of Bergamo

Araştırmamıza katılmak ister misiniz?

the POST ID is 204600
total views = int(151)
0 kez görüldü

İlan Hakkında

Araştırma linki:

https://forms.gle/vkdmTS93Ef9ErGrBA 

Merhabalar,

Ben Bergamo Üniversitesi (İtalya) araştırma asistanı Klinik Psikolog Irem Ertan. Hocalarım süpervizörlüğünde daha önce 3 ayrı ülkede gerçekleştirilen ”Covid-19 Aşılarına Yönelik Tutum Çalışması’nın” Türkiye ayağından sorumluyum.

Bu çalışma Bergamo Üniversitesi (İtalya) Sosyal Bilimler Fakültesi hocaları Prof. Francesca G. Paleari, Prof. Monica Pivetti, Silvia DiBattista süpervizörlüğünde ve Kırıkkale Üniversitesi öğretim üyesi Esra Ulukök desteğiyle araştırma asistanı İrem Ertan tarafından ‘Klinik Psikoloji Uzmanlık Stajı’ kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Bu çalışma tek bir prosedür içermekte olup yer alan anket formu altı ana bölüm ve toplamda 28 ana sorudan oluşmaktadır. Prosedür ortalama 15 ila 20 dakika arasında tamamlanabilmektedir.
Bu çalışmayla birlikte Covid-19 için geliştirilen koronavirüs aşılarına karşı tutumun ölçülmesi amaçlanmıştır.

NOT: Çalışmanın son bölümünde bir çekiliş formu yer almaktadır. Dileyen katılımcılarımız mail adreslerini bizimle paylaşarak çalışmaya katılanlar arasında gerçekleştirilecek olan Migros hediye çeki (isteğe bağlı olarak D&R hediye çeki olarak da değiştirilebilir) çekilişine katılabilirler. Çekilişe katılım ve koşullar bu bölümde detaylıca paylaşılmıştır.

Çalışma Alanları

Öne Çıkaran Özellikler

 • Uluslararası bir çalışmadır.
 • Gizlilik kurallarına uyulmaktadır.
 • Gönüllülük esasına dayanmaktadır.

İlanın Özeti

wave-1-bottom
Halka Yönelik, Herkese Yönelik, Mezunlara Yönelik, Öğrencilere Yönelik Hedef Kitle
Diğer/Belirsiz Süre
Ücretlendirme Ücretsiz
Düzey Her yaştan ve eğitim düzeyinden gönüllülere açıktır.
University of Bergamo

Hakkında

Masters degree in Clinical Psychology for Individuals, Families and Organizations

Benzer İlanlar

Psikoloji uzmanlarını ve halkı buluşturan ilanlar

 • University of Bergamo

  Araştırmamıza katılmak ister misiniz?

  • University of Bergamo
  • Uzaktan/Çevrimiçi

  'Covid-19 Aşılarına Yönelik Tutum Çalışması' adlı araştırmamıza katılmak isterseniz link aşağıda mevcut! Dileyen katılımcılarımız çalışma sonunda yer alan kısa formu doldurabilir ve hediye çeki kazanma şansı yakalayabilirler!

 • Araştırmanın amacı; 18-30 yaş arası bireylerin seri katil algısını incelemektir. Çalışmaya katılım tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır ve çalışmada gizlilik ilkesi benimsenmiştir.