Photo

Hanifi Türkaslan

  • İstanbul Ümraniye
  • Apr 2023'den beri
svgIcon
500 Ort. Ücret

Hakkında

Psikolog Hanifi Türkaslan

Çalışma Alanları

Unvanı: Aile Psikoloğu, Klinik Psikolog, Psikolog & Psikoterapist, Psikoterapist, Uzman Psikolog

Uzman Hakkında

Hanifi Türkaslan, Medipol Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Aynı zamanda ve Rumeli Üniversitesi klinik psikoloji bölümünde tez sürecine devam etmektedir. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi’yi aktif olarak kullanmaktadır. Hanifi Türkaslan ayrıca Cinsel Terapi, Aile ve Evlilik Terapisi alanlarında da danışanlarına yardımcı olmaktadır.
Lisans hayatı boyunca çeşitli kurumlarda danışan gözlemleri yaparak ve sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak kendini geliştirmeye devam eden Hanifi Türkaslan, 2018 yılında Gaziantep Özel Anka hastanesinde Psikoloji stajını tamamlamıştır. Ayrıca 2022 yılında Moodist psikiyatri ve nöroloji hastanesinde hastaları gözlemleyip grup terapilerine katılmıştır.
Birçok kongre ve workshoplara da katılarak bilgisini ve tecrübelerini arttıran Hanifi Türkaslan, şu anda aktif olarak danışanlarına hem yüz yüze hem de online olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kendini geliştirmeyi önemseyen ve danışanlarının ihtiyaçlarına özel olarak yaklaşan Hanifi Türkaslan, mesleğine olan tutkusu ve işine olan saygısıyla tanınmaktadır.

Eğitim

  • M

    Psikolog

    • Medipol üniversitesi- psikoloji Rumeli Üniversitesi- klinik psikoloji
    • Medipol üniversitesi- 2017-2020