Psikoloji Ağı Tasarım

PA Tasarım Ürünleri Mağazası bir Psikoloji Ağı markasıdır.

Mağaza Hakkında

PA Tasarım ürünler mağazasında, Psikoloji Ağı Takım Arkadaşlarının ve Tasarım Biriminin tasarladığı ve tüketilebilir duruma getirdiği ürünler yer almaktadır. Tasarım fikirlerinizi ve görsel ürün tasarımlarınızı bize iletebilirsiniz.

Bu tasarımlar; fikir, planlama, tasarlama, basım ve üretim, taşıma, depolama, çevrim içi pazarlama ve satış, paketleme, kargolama ve takip gibi farklı evrelerde emek verenleri temsilen Psikoloji Ağının fikri mülkiyeti altındadır. İzin alınmaksızın değiştirilemez ve herhangi bir ticari faaliyette kullanılamaz. Bu konuda bilgi almak ya da işbirliği teklifleri için iletişime geçiniz.

Psikoloji Ağı Hakkında

Etik, Nitelik, Bilimsellik ilkelerine uygun, psikolojiye ilişkin projeler yürüten bir sosyal girişimdir. Uzmanları halkla ve kurumlarla buluşturmayı hedefler.

Psikoloji Ağında psikolojiye ilişkin içerikleri okuyabilir ve uzmanlara ulaşabilirsiniz. Bu sayfa PA Tasarım hakkında bilgi amaçlı hazırlanmıştır ve ayrıntılı bilgi almak için Psikoloji Ağı Hakkımızda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.