Savaş MUSLUK – Ruh Vampirleri 2

Savaş MUSLUK
Kod Adı: Ne Format Mı O ?

Aşağıda bahsedeceğim olay Savaş’ın katıldığı bir etkinlikte gerçekleşmiştir.
Yılan fobiniz mi var? Buyurun şöyle oturun, ekrandaki yılan fotoğraflarına bakın. Ben de bu esnada kafanıza vuracağım ve beş dakika sonra siz yılan fobinizden kurtulacaksınız. (Kurtulamadı)

Konstantinopolis Kültürlü Bireyler Yetiştirme Üniversitesi Sarıyer Kulübü’nün Savaş Musluk ile düzenlediği etkinlikte gerçekleşti. Gidelim protesto edelim dedik. Yapmayın dediler, adamın birçok kitabı var dediler, baya tanınmış dediler. Bunu diyenler de psikoloji lisans öğrencileri. Eksik olmasınlar, eksik olmasınlar ki Savaş Musluk gibi adamlar piyasadan eksilmesin. Savaş Bey, “ABD’de 2 senede liseyi, 3 senede Maykın Teknoloji Üniversitesi’ni bitirdi.”​ Kendisi mühendis. İnsan mühendisi! Öyle ki çalışma alanları; Korku ve kaygı yönetimi, mutsuzluk, ideal kilo, öfke ve utanç, ilişkiler… Bu sıra uzayıp gidiyor. Tebrik etmek lazım, elinden her iş geliyor Savaş Musluk’un!

Kendisi kafayı formatla bozmuş efendim, ”Kafaya Format At, Kafayı Temizle, Kafan Güzelmiş, Bu Ne Kafası?, Aha Kafası Şimdi Geldi”  adında bir çok kitabı var. Bir kaç saat süren seminerlerinin ücretini duyunca oldukça şaşıracaksınız. Hazır mısınız psikolog ve psikolog adayları?
Savaş Musluk’un seminer ücretini en son baktığımda tam 1150 lira idi. Evet 1150 lira. Çok güzel değil mi? Hadi biz de gidip istediğimiz eğitimi almak için para biriktirmeye başlayalım.

Savaş Musluk katıldığı ​Sayko Sorular​ programında Enver Paşa tarafından güzelce eleştiriliyor. Videoya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir