PsiNossa'nın 48. Sayısı "Alt Dallarıyla Psikoloji" Yayında

Kasım 2014’ten bu yana Tpöçg tarafından çıkarılan Psinossa dergisinin 48. sayısı yayında! Psikoloji biliminin “Psi“si ve Portekizce “bizim” anlamına gelen “nossa” kelimesinin birleşimiyle oluşan Psinossa bu ay “Alt Dallarıyla Psikoloji” konusuyla sizlerle. “Merhaba Sevgili Okur, Psinossa; her ay hayatın içinden konularla sizleri Psikoloji bilimine dair bilgilendirir. PsiNossa, Nisan ayında her yazarımızın farklı bir alana değindiği...

Kasım 2014’ten bu yana Tpöçg tarafından çıkarılan Psinossa dergisinin 48. sayısı yayında! Psikoloji biliminin “Psi“si ve Portekizce “bizim” anlamına gelen “nossa” kelimesinin birleşimiyle oluşan Psinossa bu ay “Alt Dallarıyla Psikoloji” konusuyla sizlerle.

Merhaba Sevgili Okur,
Psinossa; her ay hayatın içinden konularla sizleri Psikoloji bilimine dair bilgilendirir. PsiNossa, Nisan ayında her yazarımızın farklı bir alana değindiği “Alt Dallarıyla Psikoloji” konusu ile sizlerle!

Değerli hocamız Uzm. Psk. Duygu Buğa ile Barış Psikolojisi üzerine konuştuğumuz ve Uzm. Psk. Özlem Çolak ile sivil toplum kuruluşu ile ilgili yaptığımız söyleşilerimizi okumadan geçmeyin!

Görev sürelerinin sonuna gelen tüm yazar arkadaşlarımıza PsiNossa’ya kattıkları için teşekkür eder ve kalemlerinden ilhamının ayrılmamasını dileriz.

Keyifli okumalar dileriz.

psinossa 48. sayı kapağı

PsiNossa'nın 47. Sayısı "Uyku ve Rüya" Yayında


 

İlgini çekebilir:  Zafer Akıncı'dan Yanıt

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.