Psikoloji Ağı İTÜ Çekirdek'te!

2017 yılında bir sosyal girişim projesi olarak kurulan Psikoloji Ağı 6 ay boyunca gelişimini devam ettirdiği İstanbul Kültür Üniversitesi Kuluçka Merkezi tarafından düzenlenen "Yazılımda Yenilikçi Projeler" yarışmasında 3. olarak ilk kuluçka dönemini tamamlamıştır. Sonrasında geçen süreçte Psikoloji Ağı projesi kendini geliştirmeye ve uzun erimli hedeflerin, gerçekleştirmek için çalışmalara devam etmiştir. Çalışmalarını halen sürdüren Psikoloji Ağı'nın, projelerinden birisi olan Psikoloji Uzman Ağı'nın da hazırlandığı bu dönemde çalışmalarına ve gelişimine, İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent Arı3'teki Erken Aşama Kuluçka Merkezi İTÜ Çekirdek'te devam edeceği haberini sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

2017 yılında bir sosyal girişim projesi olarak kurulan Psikoloji Ağı 6 ay boyunca gelişimini devam ettirdiği İstanbul Kültür Üniversitesi Kuluçka Merkezi tarafından düzenlenen “Yazılımda Yenilikçi Projeler” yarışmasında 3. olarak ilk kuluçka dönemini tamamlamıştır. Sonrasında geçen süreçte Psikoloji Ağı projesi kendini geliştirmeye ve uzun erimli hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalara devam etmiştir.

Çalışmalarını halen sürdüren Psikoloji Ağı’nın, projelerinden birisi olan Psikoloji Uzman Ağı’nın da hazırlandığı bu dönemde çalışmalarına ve gelişimine, İTÜ Çekirdek’te (Erken Aşama Kuluçka Merkezi) devam edeceği haberini sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

İlgini çekebilir:  Günümüzde Asla Gerçekleşemeyecek 10 Psikoloji Deneyi

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir