Bambu GEP

5.00 (1 yorum)
svgIcon
2019 Kuruluş
svgIcon
Bağımsız Oluşum Tür
svgIcon
Ücretsiz Ort. Ücret

Kurum Hakkında

Bambu Gönüllü Eğitim Platformu, sosyo-ekonomik faktörlerden kaynaklı olarak eğitim hayatlarında dezavantajlı durumlarla karşılaşan çocuklara ulaşmaya çalışarak, gönüllü eğitimciler ve eğitim desteğine ihtiyaç duyan çocukları buluşturan bir kuruluştur. Müfredat kapsamında destekleyici eğitimlerin yapılmasının yanı sıra, çocukların kendilerini keşfedebilmesi, yetenek ve hayal dünyalarının gelişmesini önceleyen atölye programlarıyla, kişisel gelişimlerini destekleme amacı güderek, sosyal fayda ilkesiyle 2019 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Vizyon

Öncelikli olarak Türkiye’de eğitim desteğine ihtiyaç duyan öğrencilerin tespit edilmesi; tespit edilen çocuklara müfredat ve kişisel gelişim anlamında destek sunulmasıdır.

Misyon

Nitelikli eğitim ve fırsat eşitliği kavramlarıyla hareket ederek, öncelikli olarak 4-18 yaş aralığındaki öğrencilerin müfredat eğitimini ve kişisel gelişimlerini destekleyecek programlar sunmak ve herkes için yaşam boyu öğrenim ilkesiyle eğitimde fırsat eşitliğini arttırmaktır.  

Yorum

5 (1 yorum)
5.0
Etik Duyarlılık
5.0
Nitelik Kaygısı
5.0
Bilimsel Anlayış

Önemli bir açığı dolduruyor.

Etik Duyarlılık
Nitelik Kaygısı
Bilimsel Anlayış

Önemli bir açığı dolduruyor.

Özellikle karantina sürecinde dezavantajlı öğrencilerin eğitim almalarına yönelik ciddi çabaları ve başarılı projeleri bulunuyor. Takipteyiz.

Hakan Uzunlar

5.0 Cevapla

Bir Yorum bırak

Yalnızca üyeler yorum yapabilmektedir. Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.