Kültür Psikoloji 10. Yılını Mezunlar Paneliyle Kutladı

2007 yılında kurulan, 2 profesör, 1 doçent, 6 yardımcı doçent ve 3 araştırma görevlisiyle eğitim veren ve bu yıl 7. mezunlarını veren İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji bölümü 10. yılını mezunlar paneliyle kutladı. Öğrencilere deneyimlerini paylaşmak üzere gelen Kültür mezunları, psikolojinin farklı alt dallarında psikolog olarak çalışmaya ilişkin iş deneyimlerini ve yüksek lisans eğitimleriyle ilgili bilgiler aktardılar. İstanbul Kültür...

2007 yılında kurulan, 2 profesör, 1 doçent, 6 yardımcı doçent ve 3 araştırma görevlisiyle eğitim veren ve bu yıl 7. mezunlarını veren İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji bölümü 10. yılını mezunlar paneliyle kutladı. Öğrencilere deneyimlerini paylaşmak üzere gelen Kültür mezunları, psikolojinin farklı alt dallarında psikolog olarak çalışmaya ilişkin iş deneyimlerini ve yüksek lisans eğitimleriyle ilgili bilgiler aktardılar.

İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji bölümüyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için okulun web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşte o etkinlikten kareler:

Etkinlik Afişi:

 

İlgini çekebilir:  Travma Odaklı Psikososyal Destek Ekibi Atölye Çalışmalarına Başladı

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir