İNTİHAR YÖNELİMLİ DANIŞANLA ÇALIŞMA EĞİTİMİ

Son günlerde medyada sıklıkla yer alan öz kıyıma ilişkin haberleri üzülerek takip ediyoruz. Bu hususta Psikoloji Ağı Akademi olarak alan öğrencileri ve uzmanlarına yönelik rehber bir eğitim düzenliyoruz.

Tarih: 27 Şubat 2022, Pazar
Saat: 20.00-22.00
Yer: Zoom
Eğitmen: Uzman Doktor İmbat Taşkın

Eğitimin Amacı:
Öz kıyım ve öz kıyım girişimleri tüm dünyanın olduğu gibi ne yazık ki ülkemizin de gerçeklerinden. Önlenmesi noktasında psikolojik sağlık uzmanlarına büyük görev düşüyor. Bu kapsamda katılımcıların ihtiyaç duyduğu anlarda pratiğe dökülebilir bilgilerin kazandırılması, söz konusu olan kritik duruma karşı genel bilinç oluşturulması ve bu bilincin yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır. Eğitim, diğer tüm eğitimlerimizde olduğu gibi etik, nitelik, bilimsellik ilkelerimiz ışığında gerçekleşecektir.

Eğitimci Hakkında:
Uzman Doktor Kıymet İmbat Taşkın, Marmara Üniversitesi Biyoloji Lisansı’nı bitirmesinin ardından Yeditepe Üniversitesi İngilizce Tıp eğitimini birincilikle tamamlamıştır. Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümünde ise psikiyatri uzmanlığını 2010 yılında almıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Cinsel Terapi gibi birçok alanda çeşitli eğitimler almıştır. Psikiyatrist ve psikoterapist olarak çalışmakla birlikte Taşkın, çeşitli kurumlarda eğitimler vererek alana katkı sağlamaya devam etmektedir.

Belgelendirme:
Eğitim sonunda katılımcılara “Eğitim Tamamlama Belgesi” verilecektir.
Edinilen belgeler seri numaraları ile PA Akademi tarafından doğrulanabilecektir.

Katılım Koşulları:
Eğitime yalnızca Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümleri öğrenci/mezunları; Psikiyatri uzman ve uzman adayları, Psikiyatri ve Nöroloji hemşireleri katılabilmektedir.
Kontenjan sınırlıdır.

Kayıt ve Ücretlendirme:
Eğitim ücreti herkese erişebilmek amacıyla 50 tl’dir.
Aşağıdaki bağlantıdan kayıt ve ödeme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ödeme ve Kayıt Sayfası: https://iyzi.link/AH1LZQ

Bir yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir