Gönüllü Psikolojik Destek Projesi

Nedir Bu Gönüllü Psikolojik Destek Projesi? Bambu GEP sosyoekonomik durumu elverişsiz olan öğrencilere gönüllü eğitim desteği sunmaktadır. Liseye Giriş Sınavı’na hazırlanmakta olan öğrencilere sınav kaygısını azaltma, motivasyon ve özgüveni artırma gibi konularda destek sağlamak amacıyla Psikoloji Ağı ile Bambu GEP işbirliği yapmıştır ve Gönüllü Psikolojik Destek Projesi fikri bu şekilde ortaya çıkmıştır.   25 LGS...

Nedir Bu Gönüllü Psikolojik Destek Projesi?

Bambu GEP sosyoekonomik durumu elverişsiz olan öğrencilere gönüllü eğitim desteği sunmaktadır. Liseye Giriş Sınavı’na hazırlanmakta olan öğrencilere sınav kaygısını azaltma, motivasyon ve özgüveni artırma gibi konularda destek sağlamak amacıyla Psikoloji Ağı ile Bambu GEP işbirliği yapmıştır ve Gönüllü Psikolojik Destek Projesi fikri bu şekilde ortaya çıkmıştır.
 
25 LGS öğrencisine psikolojik destek sağlayacak 25 gönüllüye ihtiyaç vardır. Görüşmeler Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında dijital ortam üzerinden ve ayda bir kez bir saat olarak planlanmıştır. İhtiyacı olduğu düşünülen öğrencilerle görüşme sayısı artırmak gönüllünün inisiyatifindedir. Proje kapsamındaki görüşmeler yüksek lisans öğrencilerinin süpervizyon gereksinimlerine göre düzenlenebilir. Öğrencilerin ailelerinden gerekli tüm izinler alınacaktır. Bu projede taraflar maddi bir çıkar amacı gütmemektedir.
 
Merak ettikleriniz için bizimle e-posta üzerinden üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
gonullupsikolojikdestek@gmail.com & bilgi@psikolojiagi.com

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Gönüllü başvuru formu için tıklayınız

↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑

Gönüllü Psikolojik Destek Projesi

İlgini çekebilir:  Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir