İPTAL EDİLDİ | Sanat Psikoterapileri Haftası: “Uygulamada Çeşitlilik”

İPTAL EDİLMİŞTİR, DUYURU İÇİN TIKLAYIN.


Sanat Psikoterapileri Derneği olarak 2019 yılında, Amerika ve Kanada’da uzun yıllardır Mart ayının üçüncü haftasında kutlanan Sanat Psikoterapileri Haftası’nı (Creative Arts Therapies Week) ülkemizde de eş zamanlı olarak İstanbul, Çanakkale ve İzmir olmak üzere, 3 şehirde 25 etkinlik ile gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin bazıları hastane, özel merkez, eğitim merkezi, sanat merkezi gibi çeşitli uygulama alanlarında düzenlenmiştir.

Bu sene yine Mart ayının üçüncü haftasında, dünya ile eş zamanlı olarak 14-22 Mart 2020 tarihlerinde ücretsiz etkinliklerimizle sanatın çeşitli alanlardaki iyileştirici ve bütünleştirici gücünü deneyimlemek, Sanat Psikoterapileri ile ilgili söyleşi, atölye ve seminerlere katılmak isteyenlerle buluşuyoruz. 9 gün boyunca bu alanla ilgilenen tüm kişilere ücretsiz etkinliklerle farklı kurum, hastane, üniversite, okul ve sanat merkezlerinin kapılarını açıyoruz.

Sanat Psikoterapileri Haftası kapsamında düzenlenecek etkinliklerde bu sene odaklandığımız tema “Uygulamada Çeşitlilik”: Alandaki Farklı Psikoterapi Ekollerinin ve Felsefi Yaklaşımların Sanat Terapisi Uygulamalarına Yansımaları olacaktır. Farklı alanlardan örneklere ve çalışmalara yer açarak alandaki çeşitliliği sergilemek istiyoruz.  Siz, üyelerimiz de çalışma alanlarınızın kapılarını açmak, bu alanı tanımak isteyenlerle ücretsiz bir atölye, seminer, söyleşi gerçekleştirmek isterseniz; 14 Şubat 2020 tarihine kadar ekteki davete yanıt vererek başvuru dosyasını doldurup, \’SPH2020\’ konu başlığıyla, ilgili görselleri .jpeg formatında ekleyerek info@sanatpsikoterapileridernegi.org email adresine gönderebilirsiniz.

NOT: Kayıtlar kontenjanlarla sınırlıdır.

NOT: Tüm kayıt bilgilerine ilgili atölyelerin ayrıntılı bilgi bölümünden ulaşılabilir.

Ayrıca her türlü sorunuzu, atölyelerle ilgili bilgileri atölye liderlerimizden öğrenebilirsiniz.

Atölye, seminer ve söyleşilerle ilgili detaylara ulaşmak için etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz:

https://www.sanatpsikoterapileridernegi.org/sanat-psikoterapileri-haftas305-2020.html

 

 

İlgini çekebilir:  24. UPOK “DİJİ-PSİKOLOJİ”

Tarih

27 Haz 2022

Zaman

All Day

Ücret

Ücretsiz

Daha Fazla Bilgi

Detaylı bilgi
Kategori
Detaylı bilgi

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.