Gençlik, İşsizlik ve Psikoloji “Psikoloji Lisansı Nasıl Okunmalıdır” Nebi Sümer

Gençlik, İşsizlik ve Psikoloji: “Psikoloji Lisansı Nasıl Okunmalıdır?

Psikoloji Öğrencileri Araştırma ve Eğitim Topluluğu PSİART, psikoloji öğrencilerini psikoloji alanının değerli ve öncü isimleriyle buluşturmaya devam ediyor. Bugüne kadar Prof.Dr. Kemal Sayar, Prof.Dr. Michael Ungar, Dr. Radhika Santanam, Prof. Dr. Hakan Türkçapar, Dr. David Denborough, Reyhana Seedat,  Doç. Dr. Robyn Walser   ve Doç. Dr. Louise McHugh gibi değerli isimlerin katılımıyla gerçekleşen Psikoloji Buluşmaları serisinin onuncu programı Prof.Dr.Nebi Sümer’in katılımıyla gerçekleşecek.

Gençlik, İşsizlik ve Psikoloji: “Psikoloji Lisansı Nasıl Okunmalıdır?” başlığıyla gerçekleşecek program 27.09.2019 Cuma akşamı saat 18.00’da Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Programımız ücretsiz olup, Psikoloji, Psikolojik Danışman ve Rehberlik bölümlerinin lisans öğrencileri ve bu alanlarda lisansüstü çalışmalarda bulunan kişilerin katılımına açıktır.

Kayıt formuna ulaşmak için tıklayınız.

Prof. Dr. Nebi Sümer Kimdir? 

Prof. Dr. Nebi Sümer, ODTÜ Psikoloji Bölümü’nde lisans, Hacettepe Üniversitesi’nde Gelişim Psikoloji alanında yüksek lisans ve ABD, Kansas State Üniversitesi’nde sosyal psikoloji alanında doktora yapmıştır. Ankara Üniversitesi ve ODTÜ Psikoloji bölümlerinde görev yaptıktan sonra halen Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nde çalışmaktadır. Nebi Sümer’in temel araştırma alanları (1) yaşam boyu bağlanma dinamikleri ve ebeveyn davranışları, (2) ulaşım ve trafik psikolojisi, (3) psikolojik ölçüm, (4) işsizliğin ve iş güvencesizliğinin etkileri ve (5) psikoloji eğitimi/öğretimi konularını kapsamaktadır. Bu konularda geniş çaplı ulusal ve uluslararası araştırmalar yürütmüş ve çok sayıda bilimsel makaleler, kitap bölümleri ve kitaplar yayınlamıştır. Bilim Akademisi Derneği üyesidir ( Detaylı bilgi için  http://www.nebisumer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.)

The event is finished.

Tarih

29 Kas 2023

Zaman

18:00 - 20:00

Ücret

Ücretsiz

Daha Fazla Bilgi

Daha Fazla Oku

Yer

ilişki sorunları
Kategori

Organizatör

stres yönetimi

Other Organizers

Daha Fazla Oku

Speaker

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir