\”Duygulara Bakış\” – TOBB ETÜ II.Psikoloji Günü

TOBB ETÜ II.Psikoloji Günü “Duygulara Bakış” 29 Şubat Cumartesi günü sizlerle!
TOBB ETÜ Psikolojik Bakış Topluluğu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Duygulara Bakış” temalı II.Psikoloji Günü’nde sizleri de aramızda görmek istiyoruz! ✨

Program akışı ve hocalarımızın biyografileri sosyal medya hesaplarımızdan sizlerle paylaşılacaktır. 🌿

5 değerli hocamızın farklı konularla aramızda olacağı “Duygulara Bakış” temalı II.Psikoloji Günü’nde yer almak için profildeki linkten başvuru yapabilirsiniz! 💫 ❗Başvuru formu, Yönetim Kurulu tarafından önceden belirlenmiş başvuru sayısına ulaşıldığında dondurulacaktır!
❗❗ Kontenjan sınırlı sayıda olduğu için ilk başvuran belirli sayıda kişiye kesin kayıt maili gönderilecektir. Kesin kayıt şartları sağlanmadığı takdirde başvuru sıralamasına bağlı olarak kesin kayıt maillerinin gönderimi devam edecektir!

Başvuru formu: https://bit.ly/3aYSsY9 

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde ikincisi düzenlenen Psikoloji Günü etkinliği 1 gün sürecektir. Etkinlik sonunda katılım belgesi verilecektir. Etkinlik ücretli olacaktır. Etkinlik ücreti 30 TL\’dir.

Psikoloji Günü’nün, bilimsel bilginin paylaşımına katkı sağlayacak bir platform oluşturmasını umuyoruz. Etkinliğimize alanında uzman 5 değerli hocamız katılacaktır. Alfabetik sıra ile konuşmacı hocalarımız:

– Prof. Dr. Ayşe Bilge Selçuk
– Prof. Dr. Cem Şafak Çukur
– Prof. Dr. Nuray Karancı
– Doç. Dr. Sevginar Vatan
– Doç. Dr. Tuğba Uzer Yıldız

Psikolojik Bakış Topluluğu olarak bu konferansı düzenleme amacımız, çalışma alanlarının çeşitliliği dolayısıyla birçok disiplinle örtüşen ve birleştirici nitelik taşıyan Psikoloji bilimini belirli temalar üzerinden katılımcılarımıza tanıtarak değerli hocalarımızın fikirleri ile kendimize yön vermek ve bu alana ilgisi olan katılımcıları alanın önde gelen hocalarıyla buluşturmaktır. İlgi gösteren herkese teşekkür ederiz.

Sevgilerle,

TOBB ETÜ Psikolojik Bakış Topluluğu

Instagram hesabımız: @etupb

İlgini çekebilir:  Psikoss Şenlikleri-1 ''Zihnime Dokun''

The event is finished.

Tarih

25 Tem 2021

Zaman

09:00 - 18:00

Maliyet

₺30

Daha Fazla Bilgi

Daha Fazla Oku

Yer

Almanca Terapi
Kategori

Organizatör

MEF Üniversitesi PDR Kulübü

Other Organizers

Daha Fazla Oku

Speakers

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir