ERTELENDİ | AYBÜ Psikoloji Kongresi: Deneyim Oluşturma ve Aktarımı-V

ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Katılımcılarımız,16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan AYBÜ Psikoloji Kongresi: Deneyim Oluşturma ve Aktarımı-V\’i ileri bir tarihte gerçekleştirilmek üzere ertelediğimizi bildirmek isteriz. Yeni tarih ve detaylar daha sonra açıklanacaktır.

Şimdiye kadar olan süreçteki desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Ülkemizin içinde bulunduğu durumun en iyi şekilde atlatılmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

AYBÜ PSİKON 2020 Düzenlenme Kurulu


BİLDİRİ VE KATILIM ÇAĞRISI

Değerli meslektaşlarımız ve sevgili öğrenciler,

AYBÜ Psikoloji Kongresi: Deneyim Oluşturma ve Aktarımı” kongresi, iki yılda bir düzenlenen hakemli  ve ulusal bir kongredir. İlkini 2013 yılında konferans serisi olarak başlattığımız buluşmalarımızın beşincisini 16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bugüne kadar yaptığımız kongreler ile akademisyenlerin, alanda çalışanların ve öğrencilerin birçok farklı konuda bilgi ve deneyimlerini aktarabildikleri bir platform oluşturduğumuza inanıyoruz.

        Bu kongrede ise son dönemde yaşamın hemen hemen her alanında göze çarpan kişiler ve gruplar arası çatışmaların, toplumsal sorunların ve bunlara yönelik çözüm önerilerinin dile getirilmesini amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda, kongremiz psikolojinin tüm alt alanlarının yanı sıra diğer disiplinlerden bu kongreye ilgi duyan tüm araştırmacılar, akademisyenler, alanda çalışan psikologlar, sivil toplum kuruluşları, lisans ve lisansüstü öğrencilerinin katkılarına açıktır.

    16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Etlik Doğu Yerleşkesinde gerçekleştireceğimiz kongremiz davetli konuşmacıların konuşma ve seminerleri, paneller, çalışma grupları, sözel ve poster bildirilerden oluşacaktır. Daha önceki kongrelerimizde yer verildiği gibi bu yılda lisans ve lisansüstü öğrencilerinden gelen poster ve sözel bildiriler kongre bilim kurulu tarafından değerlendirilecek; dereceye giren bildiriler kongre kapanış oturumunda gerçekleştirilecek olan Psikoloji Öğrencileri Araştırma Ödülleri Töreninde ilan edilecektir. Kongremizin son gününde ise katılımcılarımız ile paylaşımlarımızı artırmak ve güzel vakit geçirmek umuduyla bir sosyal etkinlik düzenlenecektir. Daha önceki kongrelerimizde de olduğu gibi, Psikoloji biliminin toplumla paylaşımı için kongrede yapılan sunumlar, çalışma grupları gibi tüm faaliyetlerimize katılım ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

       Kongremizin bilimsel programı ve sosyal etkinlik programıyla ilgili gelişmeleri kongre web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. 16-19 Nisan 2020  tarihleri arasında görüşmek üzere.

Kongre Düzenleme Kurulu adına;

Dr. Öğr. Üyesi Gülten ÜNAL

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Etiketler:,

Tarih

24 Tem 2021

Maliyet

Ücretsiz

Daha Fazla Bilgi

Daha Fazla Oku

Yer

Psiko-Eğitim
Kategori

Organizatör

TMS

Other Organizers

Daha Fazla Oku

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir