3. Kuşak Psikoterapiler: Kuşaklararası Benzerlik ve Farklılıklar

3. Kuşak Psikoterapiler: Kuşaklararası Benzerlik ve Farklılıklar

TPÖÇG İstanbul Yerel Yapılanması Akademik Etkinlik Ekibi\’nden herkese merhaba! Yeni Psikoloji ile birlikte 17 Mart 2019 tarihinde saat 13.00- 17.30 arasında Doç. Dr. Sevginar VATAN ile 3. Kuşak Psikoterapiler: Kuşaklararası Benzerlik ve Farklılıklar konulu etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz.
Etkinlik katılım bedeli; ilköğretim çağındaki çocukların, çağdaş ve evrensel değerler ile cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla devlet tarafından verilen temel eğitime destek olma misyonuyla, 1995\’ten itibaren ülkemizde aktif olarak faaliyetlerini yürüten Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı\’na (TEGV) yapacağınız 50 TL\’lik bağış olarak belirlenmiştir.

*Bağış açıklamasına \”TPÖÇG Sosyal Sorumluluk\” yazabilirsiniz. (İsteğe bağlıdır.)
* https://tegv.org/bagis-ve-urunler/ bu link ile çeşitli yöntemlerle bağış yapabileceğiniz siteye yönlendirileceksiniz.Buradan internet bankacılığı ve banka havalesi yöntemiyle bağışınızı yapabilirsiniz. (Minimum bağış tutarı 50 TL olarak belirlenmiştir. Daha yüksek tutarda bağış yapmak isteğe bağlıdır.)
*Önemli*
-TEGV\’e yapacağınız bağışın dekontunu formun en altında bulunan kısımdan fotoğraf, ekran görüntüsü (screenshot) veya pdf formatında ekleyiniz. Dekontunuz kontrol edildikten sonra onay maili alacaksınız.
-Dekont belgesi olmayan katılımcıların kayıtları onaylanmayacaktır.

\"3.

The event is finished.

Tarih

Zaman

13:00 - 17:30

Maliyet

₺50

Daha Fazla Bilgi

Daha Fazla Oku
Kategori
KAYIT OL

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir