Etiket Arşivleri - iüpk

Dizisi Çok Kanunu Yok!

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü olarak “Dizisi Çok Kanunu Yok!!!” etkinliği ile yanınızdayız.✨ Açıköğretim Psikoloji gibi toplum ve ruh sağlığını tehdit eden bir hadiseyi atlatmış psikoloji öğrencileri olarak alanımızın talan edilmesine dur demek; sahte psikologlar, enerji uzmanları ve kişisel gelişimciler gibi camiamızı halkın gözünde itibarsızlaştıracak kişilerin etik kuralları ihlal eden televizyon dizilerinin de etkisiyle her geçen…

V. Psikoloji Sempozyumu: Aşk

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübünün 5. Sini düzenleyeceği sempozyum bu sene “Aşk” teması ile sizlerle! ✨ Yüzlerce yıldır aklımızı kurcalayan konulardan biri olan aşk ile alakalı sohbetler edeceğimiz, bizi derinden sarsan bu duygunun sırlarını öğreneceğimiz sempozyumumuza hepiniz davetlisiniz!? Etkinliğimiz 9 Ocak Cumartesi günü Zoom ve YouTube üzerinden gerçekleştirilecektir. “Aşk” ile sizi bekliyoruz ?

PSİKOTALKS: İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nün TEDx’in “Paylaşmaya Değer Fikirler” mottosunda hareketle bu yıl henüz ilkini düzenlediği \”PSİKOTALKS\” ismini verdiğimiz konuşmalar dizisinde her şey ile ilgili ama bir o kadar da herhangi bir şey ile alakalı olmayan, bir düzineye yakın ama bir o kadar da uzak olan birbirinden farklı başlıklar ile “Konuşmamız Gereken Bir Şeyler Var” diyeceğiz….