Cumhurbaşkanı'ndan Açık Öğretim Psikoloji Talimatı

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uzmanlarla görüşerek psikoloji eğitiminin sorunları hakkında bilgi aldığını aktardı. Erdoğan’ın açık öğretim konusu dahil olmak üzere psikoloji eğitimi hakkında bir rapor hazırlamaları için Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu’na talimat verdiğini de iletti. Sayın Cumhurbaşkanımız dün çeşitli uzmanları arayarak Psikoloji eğitiminin sorunları hakkında bilgi aldı ve...

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uzmanlarla görüşerek psikoloji eğitiminin sorunları hakkında bilgi aldığını aktardı.
Erdoğan’ın açık öğretim konusu dahil olmak üzere psikoloji eğitimi hakkında bir rapor hazırlamaları için Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu’na talimat verdiğini de iletti.


 
1 Ağustos 2020 Cumartesi günü de Yeşilay Derneği Genel Başkan Yardımcısı Doç Dr. Mehmet Dinç, Yeşilay Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk’ün Cumhurbaşkanı Erdoğan’a açık öğretim psikoloji lisans eğitiminin doğuracağı sorunları detaylarıyla sunduğunu açıklamıştı.


 

İlgini çekebilir:  PsiNossa'nın "Varoluş ve Öz" konulu sayısı çıktı

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir