Bugün Aslında Dündü | Film Analizi

Etkinlik herkese açık ve ücretsizdir. Kontenjan limitimiz bulunmamaktadır.

Katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Etkinlik Başvuru Formu 


Psikoloji Ağı olarak alana nitelikli içerikler kazandırma misyonuyla başlattığımız projemize yeni bir etkinlik daha ekleyerek 28 Nisan Pazar günü Psikiyatr ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Özgür Öğütcen ile birlikte Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezinde bir Film Analizi etkinliği gerçekleştireceğiz.

Katılımcılarla birlikte izlendikten sonra analizi gerçekleştirilecek olan “Bugün Aslında Dündü (Groundhog Day)” filmi; “Bir hava durumu spikeri olan Phil Connors’un yapımcısı ve kameramanı ile birlikte gittiği Pennsylvania’daki Punxsutawney kasabasındaki geleneksel Groundhog Day şenliklerinde açıklanamayan bir şekilde her gün aynı güne uyanmasını” konu almaktadır.

Özgür Öğütcen; Psikiyatr, Bilgi Üniversitesi Kültürel İncelemeler Bölümü’nde psikanaliz, kültür ve popüler kültür konularında ders vermektedir. Psikanaliz ve ilgili alanlarda yayın yapan Axis Yayınları’nın direktörüdür. Psikanaliz Araştırmaları Derneği’nin kurucu üyesi ve halihazırda başkanıdır. Bunların yanında Paris’te College Clinique Psychanalitique de Paris’te psikanaliz çalışmalarını sürdürmektedir.

Etkinlik Tarihi: 28 Nisan 2019 – Pazar
Saat: 15.00 – 18.00
Etkinlik Adresi: Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi
Emniyettepe Mahallesi, Silahtarağa Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü, 34060 Eyüp/İstanbul
İletişim: +90 551 009 24 38

Yönetmen: Harold Ramis
Tür: Dram, Fantastik, Komedi
Yapımı: 1993 – ABD
Süre: 101dk

Bugün Aslında Dündü Film Analizi

Bir yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir