Umur Yiğit Nural

<strong>Université Paris VII</strong> - Études psychanalytiques, Master 1 psychologie clinique et psychopathologie (Ergenlik, madde bağımlılığı ve toplumsal bağın söylemiyle ilişkisi).
<strong>İstanbul Kültür Üniversitesi</strong> - Lisans psikoloji (Göç, kültürleşme ve psikopatoloji).
<strong>Çalışma alanları:</strong> Psikanaliz, Lacanyen psikanaliz, toplumsal bağın psikanalizi, bilinçdışı öznesi ve oluşumları, klinik psikoloji, çocuk-ergen kliniği ve psikopatolojileri, yaşlılık psikolojisi.

Üye Bilgileri

Hakkında:
Université Paris VII - Études psychanalytiques, Master 1 psychologie clinique et psychopathologie (Ergenlik, madde bağımlılığı ve toplumsal bağın söylemiyle ilişkisi). İstanbul Kültür Üniversitesi - Lisans psikoloji (Göç, kültürleşme ve psikopatoloji). Çalışma alanları: Psikanaliz, Lacanyen psikanaliz, toplumsal bağın psikanalizi, bilinçdışı öznesi ve oluşumları, klinik psikoloji, çocuk-ergen kliniği ve psikopatolojileri, yaşlılık psikolojisi.
E-posta:
u.nural@windowslive.com
Ad:
Umur Yiğit
Soyad:
Nural

Ayrıntılı profil ayarları (Sosyal medya hesaplarınızı eklemek için)

Çıkış Yap »

Gelişmelerden Haberdar Ol!

Gelişmelerden Haberdar Ol!

Psikoloji Ağı

Psikoloji alanındaki güncel etkinliklerin, haberlerin, iş ve staj duyurularının yanı sıra nitelikli ve bilimsel bilgilerin paylaşıldığı, herkesin içerik üretebildiği genel bir içerik ağı projesidir.

İletişim