Hayat Psikoloji

Hayat Psikoloji bireylere, çift ve ailelere, çocuk ve ergenlere psikolojik danışmanlık alanında profesyonel hizmet vermektedir. Hayat Psikoloji'de yapılan tüm çalışmalar psikoloji bilimi ve psikolojik danışmanlık alanının sağladığı bilgi ve birikimle yapılmaktadır.

Hayat Psikoloji;
İnsanı problem olarak görmez; insanların yaşamlarını güçleştiren problemleri olduğunu düşünür
Sizin adınıza kararlar vermez, daha sağlıklı seçimler yapmanıza yardımcı olur,
Kendinizi daha iyi tanımanıza ve anlamanıza destek olur,
Güven ve gizlilik ilkesine bağlı çalışır.

Üye Bilgileri

Hakkında:
Hayat Psikoloji bireylere, çift ve ailelere, çocuk ve ergenlere psikolojik danışmanlık alanında profesyonel hizmet vermektedir. Hayat Psikoloji'de yapılan tüm çalışmalar psikoloji bilimi ve psikolojik danışmanlık alanının sağladığı bilgi ve birikimle yapılmaktadır. Hayat Psikoloji; İnsanı problem olarak görmez; insanların yaşamlarını güçleştiren problemleri olduğunu düşünür Sizin adınıza kararlar vermez, daha sağlıklı seçimler yapmanıza yardımcı olur, Kendinizi daha iyi tanımanıza ve anlamanıza destek olur, Güven ve gizlilik ilkesine bağlı çalışır.
E-posta:
hayat@hayatpsikoloji.com.tr
Web Sitesi:
http://www.hayatpsikoloji.com.tr
Ad:
Hayat
Soyad:
Psikoloji

Ayrıntılı profil ayarları (Sosyal medya hesaplarınızı eklemek için)

Çıkış Yap »

Gelişmelerden Haberdar Ol!

Gelişmelerden Haberdar Ol!

Psikoloji Ağı

Psikoloji alanındaki güncel etkinliklerin, haberlerin, iş ve staj duyurularının yanı sıra nitelikli ve bilimsel bilgilerin paylaşıldığı, herkesin içerik üretebildiği genel bir içerik ağı projesidir.

İletişim